BrandNewGame Turkey, Hollandalı oyunlaştırma ve ciddi oyun şirketi BrandNewGame NL ile Türkiye merkezli oyunlaştırma şirketi 4pio’nun birleşmesi ile Türkiye’de kurulmuş ve faaliyetlerine başlamıştır.

Profesyonel ve kalite odaklı hizmet anlayışına sahip olan BrandNewGame Turkey, şirketlerin hedeflerine ve sorun çözümlerine yönelik süreçleri için teşvik edici, motivasyon sağlayıcı ve eğlendirici tasarımlar üretmektedir.

BrandNewGame Turkey, tüm dünyada hızla yayılmakta olan oyunlaştırma metodolojilerini kullanarak gelişim ve değişim verimliliğini artırmakta ve bu alandaki deneyimlerini müşterileriyle paylaşmaktadır.

BrandNewGame, hizmetlerini eğitim, danışmanlık, ve oyunlaştırma & ciddi oyun tasarımı olmak üzere üç ana başlıkta toplamaktadır.

Eğitim kapsamında oyunlaştırmanın kullanımı, kendi metodolojisi Gamestorm’un hedef belirleme noktasında uygulama konusunda eğitimler vermektedir.

Oyunlaştırma tasarımı ve ciddi oyun üretimi kapsamında, şirketlerin hedefleri ve üzerinden gelmek istedikleri sorunlar doğrultusunda, en doğru oyun mekanikleri ve en doğru oyun ve oyunlaştırma tasarımını üreterek şirket süreçlerinin iyileşmesi ve istenilen sonuçlara ulaşmalarına destek olunmaktadır. Müşterilerimize hedef kitle ve amaçları doğrultusunda ürettiğimiz oyunlaştırma tasarımları ve ciddi oyunlar anahtar teslim olarak sunulmaktadır.